šňůrky nakrk
  mach šňůry šňůrky nakrk
home šňůrky nakrk
o společnosti šňůrky nakrk
kontakt šňůrky nakrk
 
Další www stránky s našimy produkty :
 
 šňůry nakrk šňůrky nakrk šňůry nakrk
 
záložky do knih
záložky do knih
šňůry nakrk
šňůry nakrk
šňůry nakrk
šňůry nakrk
šňůry nakrk
šňůry nakrk
šňůry nakrk
šňůry nakrk
šňůry nakrk
 
šňůrky nakrk šňůrky nakrk
šňůry nakrk
O společnosti
O společnosti
 

Inovativní společnost JUMPee vznikla v roce 1995. Zabývá se vývojem, designem a výrobou převážně papírových a lepenkových výrobků s plnobarevným potiskem.

Naše produkce je určena zejména pro reklamní a maloobchodní trh.

Stěžejními odběrateli jsou reklamní agentury z ČR a ostatních zemí Evropy. Okrajově dodáváme také do Japonska, Austrálie, Saudské Arábie, USA.

Z nejznámejších výrobků bych jmenoval aromatické visačky, tvarovaná pravítka, záložky do knih, šanony, puzzle, pivní tácky, jedinečná lepenková pera ECOPEN, krabičky CASETTE. Ale vyrábíme také šnůry na krk, magnetické placky, plastové pořadače nebo pohlcovače pachů.


REKLAMA A POLYGRAF 2008, Praha

Pokud to kvalita materiálu dovolí, snažíme se upřednostňovat recyklované materiály. Většina našich výrobků je plně recyklovatelná. Tím, že jsou v nemalé míře určeny dětem, se snažíme podílet na výchově nejmladší generace směrem k používání výrobků z obnovitelných zdrojů.

Zajímá-li Vás prohlídka našeho sortimentu, budu rád, když navštívíte naši fotogalerii, kde naleznete stovky obrazových ukázek pro inspiraci.

Samotnou podstatou a zároveň i velikou výhodou našich výrobků je jejich jedinečnost - výroba na zakázku. Předpokladem k vytvoření takto individuálního produktu je vysoká míra komunikace s klientem, vstřícnost a oboustranně kreativní přístup v hledání řešení.

Máme rádi pocit, když výsledek stojí za to a proto se tomuto pocitu snažíme svou každodenní prací za každou cenu přiblížit.

Na spolupráci se těší

Martin Kusala
(majitel)


 

 

 
 
 
šňůrky nakrk
2006 © JUMPee s.r.o.
   
JUMPeeTeam Česká inovativní společnost vyvíjející a vyrábějící ekologické předměty z lepenek a papírů pro reklamní účely i pro výrobní a obchodní firmy
grafika na krk